Enerjide Dijitalleşme Derneği (EDİDER) Türkiye’nin enerji alanında hızla gelişen dijital teknolojilerde öncü ve rekabetçi olması için tüm paydaşları bir araya getiren, ortak platformlar kuran ve strateji belirlemede karar alıcılara destek olacak Türkiye’nin enerjideki ileri teknoloji düşünce kuruluşu olarak yola çıkmıştır.

 

Enerji sektörünün geleneksel üretim, tedarik, taşıma ve tüketim kalıplarıyla devam edemeyeceği ortadadır. Bugün bilişim teknolojilerindeki hızlı değişim ve yeni gelişmeler, diğer tüm sektörler gibi enerji sektörünü de her noktada etkilemekte, iş yapış biçimlerini değiştirmektedir. Bu yeni modelleri ve teknolojileri başarı ile enerji sektöründe uygulamanın yegâne yolu ortak akıl, birlikte vizyon belirleme ve katılımcı mekanizmalardır. Bu vizyon ancak daha fazla katılım, tartışma, yayın ve stratejik bakış ile olgunlaşabilecektir.

 

Derneğimize gerçek kişilerin yanında; amaçları ve yürüttükleri etkinliklerle EDİDER’in amaçlarını destekleyecek olan kamu, özel hukuk ve tüzel kişileri üye olabilirler.

 

Derneğimize üyelikte yıllık üyelik aidatı şahıslar için 1000 TL, tüzel üyeler için 4000 TL olarak belirlenmiştir.

 

Derneğimizin tüzüğü web sitemiz www.edider.org adresinde yayınlanmış bulunmaktadır. Sizleri de derneğimizin amaçlarına katkıda bulunmak üzere bizleri onurlandırarak derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.

 

Derneğimiz hakkında detaylı bilgiler için aşağıdaki çağrı metni dosyamıza ve üyelik formumuza ulaşabilirsiniz. Uygun formu doldurup ödeme dekontunuzla birlikte info@edider.org adresine göndererek üyelik sürecinizi başlatabilirsiniz.

 

Merak ettiğiniz konular için info@edider.org adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Enerjide Dijitalleşme Derneği

Faaliyete Başlama Tarihi: 09.01.2020

Ostim Vergi Dairesi

Vergi Numarası: 3350777348

Ziraat Bankası Ankara Gimat Girişimci Şube

IBAN No:  TR690001002178919420515001

Edider Gerçek Üye Giriş Formu

Edider Kurumsal Üye Giriş Formu

EDİDER – Çağrı Metni